O NAS

CO NAS WYROŻNIA

Wierzymy w jasne i proste reguły.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro Pacjenta.

Cenimy budowanie długotrwałych relacji, opartych na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i reagowaniu na potrzeby podopiecznych.

Nieustannie się rozwijamy, by pomagać jeszcze skuteczniej.

Opieka nad chorymi, to dla nas nie tylko praca, ale także nasza misja. Nie zawiedziemy Cię!

W Medeor wiemy, że każdy przypadek jest inny. Nasi doświadczeni opiekunowie doskonale rozumieją z jakimi problemami zmaga się chory i jego najbliżsi. Wierzymy, że posiadane przez nas kompetencje pozwolą nam dostarczyć najlepszą formę opieki zdrowotnej.

KONTRAKT Z NFZ

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty firmy, której działalność polega na świadczeniu usług pielęgniarskichi opiekuńczych w domu pacjenta, w atmosferze spokoju i w otoczeniu najbliższej rodziny. Dzięki takiemu rozwiązaniu do minimum redukujemy stres związany z zabiegami medycznymi, wizytami w przychodniach. a także z czekaniem w kolejkach. Nasze doświadczenie potwierdza, że pacjent w komfortowych warunkach ogniska domowego wraca do sił i zdrowia. Posiadamy kontrakt na opiekę długoterminową domową na terenie powiatu stargardzkiego.
Telefon: 91 883 54 20

logo nfz

MECENAT

Wsparliśmy pierwszą wystawę Fundacji Polskich Wartości pt. „Szczecińskie Oblicza Powstania Warszawskiego” pod patronatem Związku Powstańców Warszawskich.

logo fpw

ISO 9001:2015

Od 2013 roku nasza firma nieprzerwanie spełnia wymagania dotyczące Systemu Zarządzania Jakością. Certyfikat obejmuje: Usługi pielęgnacyjne i opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej domowej.